INNE MIASTECZKO

  • 03.07.2019, 13:47
  • Telewizja Sudecka
INNE MIASTECZKO
29 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia Muzeum Ziemi Niemczańskiej, odbyło się spotkanie autorskie promujące książkę Michała Kukuły pod tytułem „Inne Miasteczko”. Jest to pierwsza w historii miasta publikacja literacka, której bohaterem jest właśnie Niemcza.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu literackim przyjął między innymi starosta Grzegorz Kosowski, który pogratulował autorowi interesującej książki.

Według opinii czytelników, wspomniana pozycja to wspaniała i zarazem tajemnicza opowieść pełna przygód. Zdaniem wielu nikt jeszcze tak ciekawie nie pisał o Niemczy.

Spotkanie z czytelnikami, podczas którego można było kupić książkę i otrzymać autograf od autora, poprowadził Miłosz Wrzesiński.

Specjalnie na wieczór autorski, jeden z najmłodszych czytelników przygotował samodzielnie kartonową okładkę do książki, która została zaprezentowana podczas spotkania.

Publikacja została dofinansowana ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe