NIEZŁY MŁYN

  • 03.07.2019, 10:16 (aktualizacja 30.08.2019, 09:06)
  • Telewizja Sudecka
NIEZŁY MŁYN
28 czerwca w Młynie Hilberta w Dzierżoniowie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej, zorganizowany przez Fundację Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska wraz z Sudeckim Towarzystwem Fotograficznym.

Wystawa pod hasłem „Niezły Młyn, czyli historia pełna mąki u Hilberta”, uwiecznia na fotografiach industrialne wnętrza zabytkowego młyna w Dzierżoniowie.

Podczas otwarcia wystawy obecni byli zaproszeni goście, w tym między innymi: starosta Grzegorz Kosowski, zastępca burmistrza Dzierżoniowa Dorota Pieszczuch, członek zarządu powiatu Wacław Dziendziel oraz dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego Grażyna Wójcik.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy oraz do zwiedzania wspaniałego zabytku, jakim jest Młyn Hilberta. Prezentuje on bowiem poziom rozwoju techniki młynarskiej z lat trzydziestych XX wieku. Wystawę fotograficzną można oglądać do końca lipca.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe