O ZAMKU KSIĄŻ W WIEDNIU

  • 02.07.2019, 11:50
  • Telewizja Sudecka
O ZAMKU KSIĄŻ W WIEDNIU
W Instytucie Polskim w Wiedniu zorganizowano prezentację pt. "Zamki i pałace Dolnego Śląska dla każdego". W spotkaniu, które odbyło się z inicjatywy oddziału zamiejscowego Polskiej Organizacji Turystycznej walory Zamku Książ w Wałbrzychu prezentowała zarządzająca obiektem prezes Anna Żabska.

Prawie stuosobowa publiczność miało możliwość poznania niezwykle bogatej oferty turystycznej Dolnego Śląska, które to województwo pod względem liczby zabytkowych zamków, pałaców i dworów nie ma sobie równych w całej Polsce.

-Bardzo interesująca prezentacja Zamku Książ w Wałbrzychu, dynamicznie i językowo perfekcyjnie przedstawiona publiczności przez prezes Annę Żabską spotkała się z dużym zainteresowaniem i została nagrodzona aplauzem – możemy przeczytać w oficjalnym piśmie które dyrektor POIT w Wiedniu Włodzimierz Szeląg przesłał do prezydenta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja.

ZO POT Wiedeń zorganizował prezentację przy wsparciu dyrektora departamentu turystyki  dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego Piotra Wnukowicza oraz zamków Czocha i Książ. Wśród uczestników imprezy znaleźli się partnerzy wiedeńskiego oddziału POT z biur podróży, mediów turystycznych oraz zaproszeni goście ze świata kultury i polityki, a także przedstawicieli Polonii.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe