Poniedziałek, 21.10.2019

BOLESNA NAUKA MŁODEGO ROWERZYSTY

  • 25.06.2019, 11:54 (aktualizacja 27.06.2019, 22:20)
  • Krzysztof Bachiński
BOLESNA NAUKA MŁODEGO ROWERZYSTY
25 czerwca po godzinie 9:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Wiejskiej w Dzierżoniowie. 11-letni rowerzysta wjechał w zaparkowaną ciężarówkę. Cyklista doznał obrażeń twarzy i został zabrany, przez zespół pogotowia ratunkowego na dokładne badania do szpitala w Dzierżoniowie. Pracująca na miejscu dzierżoniowska drogówka sporządziła szczegółową dokumentację ze zdarzenia.

25 czerwca przed 9:00, w Dzierżoniowie na ulicy Wiejskiej doszło da zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci 11-letni rowerzysta w wyniku nieprawidłowego obserwowania przedpola najechał na zaparkowany ciągnik siodłowy z naczepą. W wyniku zdarzenia chłopiec został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala celem przeprowadzenia badań, gdzie stwierdzono wybicie trzech zębów stałych oraz rozcięcie wargi dolnej - poinformował kom. Marcin Ząbek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe