Poniedziałek, 21.10.2019

ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMONT MOSTU W PISKORZOWIE

  • 05.07.2019, 11:19 (aktualizacja 05.07.2019, 11:30)
  • Telewizja Sudecka
ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMONT MOSTU W PISKORZOWIE
Jest nowy, bezpieczny i zapewnia swobodny przejazd samochodów bez ograniczeń wagowych. Remont, który trwał od 8 maja, został przeprowadzony sprawnie, bez utrudnień i półtora miesiąca przed planowanym terminem.

 

 

Dzięki temu od 24 czerwca kierowcy mogą już swobodnie przejeżdżać przez most i nie muszą korzystać z uciążliwego objazdu. W sposób bezpieczny po moście przejdą również piesi, którzy mają dla siebie specjalnie wydzielony chodnik.

W odbiorze technicznym mostu uczestniczyli: starosta dzierżoniowski Grzegorz Kosowski, przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Świdnica Roman Bereźnicki.

Remont został zrealizowany ze środków powiatu dzierżoniowskiego, przy udziale finansowym Nadleśnictwa Świdnica.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe