KATASTROFA BUDOWLANA NA TERENIE BIELBAWU (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 21.06.2019, 09:07 (aktualizacja 21.06.2019, 16:46)
  • Krzysztof Bachiński
KATASTROFA BUDOWLANA NA TERENIE BIELBAWU (AKTUALIZACJA WIDEO)
21 czerwca około godziny 9:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został zaalarmowany o zawaleniu się jednego z obiektów na terenie dawnego zakładu włókienniczego Bielbaw, przy ulicy Strażackiej w Bielawie. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP. Wezwano również Specjalną Grupę Poszukiwawczo-Ratownicza z Wałbrzycha, która nikogo nie znalazła pod gruzowiskiem.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
creonix_badass
Crx 25.06.2019, 11:25
Kogo miała tam znaleźć ta straż? Ćpuna z igłą co najwyżej.
Zamiast zachować budynek by nikt go nie niszczył, w takim stanie jak jest, odremontować co trzeba a potem otworzyć zakład i szyć np. odzież to trzyma się go dla baranów, ćpunów, złodziei metali i innych tego typu wyrzutków by okradali go z elementów.

Pozostałe