ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  • 19.06.2019, 14:14
  • Telewizja Sudecka
ZAKOŃCZENIE  ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Ponad 2600 uczniów z dziesięciu szkół, prowadzonych przez powiat dzierżoniowski, rozpoczęło dzisiaj wakacje

Zakończenie roku szkolnego było okazją do złożenia podziękowań nauczycielom, dyrektorom i wszystkim pracownikom szkół, za pracę i zaangażowanie w edukację i rozwój młodych ludzi.

Tego dnia wyróżniono również uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Nagrodą były stypendia – „Złoty Prymus” i „Złota Nadzieja”. Samorząd powiatu dzierżoniowskiego bowiem od lat realizuje program stypendialny dla uczniów szkół publicznych.

W tym roku szkolnym tytuł „Złotego Prymusa” otrzymało 232 uczniów, natomiast tytuł „Złotej Nadziei” wręczono 29 osobom. W uroczystych zakończeniach roku szkolnego uczestniczyli: wicestarosta Andrzej Bolisęga, członkowie zarządu powiatu Adam Domagała i Wacław Dziendziel oraz dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie Alicja Hromada.

Warto dodać, że we wrześniu wręczone zostaną także stypendia w ramach programu „Złoty Talent”. Są one przyznawane od wielu lat uczniom, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami m.in. w dziedzinach: sportowej, artystycznej, kulturalnej czy technicznej.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe