Poniedziałek, 21.10.2019

WYPADEK MOTOCYKLISTY W BIELAWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 15.06.2019, 21:49 (aktualizacja 18.06.2019, 16:11)
  • Krzysztof Bachiński
WYPADEK MOTOCYKLISTY W BIELAWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)
15 czerwca około godziny 15:40 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty na ul. Waryńskiego w Bielawie. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Tico. Poszkodowany motocyklista został odwieziony na szczegółowe badania do szpitala powiatowego. Policja sporządziła szczegółową dokumentację zdarzenia. Miejsce wypadku zabezpieczały zastępy: PSP i OSP z Bielawy.

15. czerwca około 15:30, na ulicy Waryńskiego w Bielawie, doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem daewoo, 89 letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa, 26-latkowi prowadzącemu motocykl suzuki, doprowadzając do zderzenia czołowego. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat karny.  Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kudłaty
Kudłaty 18.06.2019, 21:08
*** w tym wieku powinni zabronić wsiadac do auta. Chłopak mało nie przyplacil tego życiem. Ale jak zwykle pewnie będzie wina młodego bo zasowal
creonix_badass
Crx 25.06.2019, 11:54
A jaki to "ten wiek"? Aaaa rozumiem chcesz by najlepiej zamknąć "starców" w zakładzie "bo są już nikomu niepotrzebni" a młodzi idioci niech szaleją po drogach i narażają innych bo oni mogą!

Ten samochód skręcał w lewo i nie pędził! Widziałem ten wypadek i jak motocyklista wyleciał w powietrze. Przy zwolnionej prędkości tak by nie leciał
Pan Orgazmu
Pan Orgazmu 18.06.2019, 18:00
89letni .... Starsi ludzie powinni mieć darmowy test upoważniający do prowadzenia pojazdów bo za ich czasów było inaczej....
Świadek
Świadek 18.06.2019, 13:02
Motocyklista jechał spokojnie, kierowca samochodu zatrzymał sie przy osi jezdni i w ostatnim momencie ruszył bo jak twierdził nie widział motocyklisty. Proszę zwrócić uwagę na brak śladów hamowania a dopiero Pozniej wyciągać tak daleko idące wnioski
X
X 18.06.2019, 19:53
Oczywiscie, że jechal szybko. Nie wiem co z ciebie za swiadek.
Damian
Damian 18.06.2019, 00:36
Nie jestem technikiem wypadkowym, ale patrząc na odległość między pojazdami, chłopak mocno powyżej dozwolonej jechał. Sam jestem motocyklistą i wiem, że zwłaszcza w mieście trzeba zwracać uwagę na innych kierowców, tym samym bardziej dbając o swoje bezpieczeństwo. Do tego odpowiedni strój i w razie "w" minimalizujemy następstwa wypadku. Całe szczęście, że na otarciach się skończyło.
Icek
Icek 16.06.2019, 21:22
Pomijam okoliczności wypadku ale trzeba mieć odwagę jeździć na moto w dżinsach i koszulce na ramiączkach. Gratulacje. Dobrze że kask miał chociaż. Jestem też motocyklistą i wolę trzy razy spocić się na maxa w kombi bo takie upały niż raz przeszlifować asfalt.
Moto
Moto 16.06.2019, 11:55
Dzisiaj jechałem w okolicach galerii bielawskiej i dziadek patrząc na mnie wyjechał z podporządkowanej zjeżdżając mi drogę. Niedzielny kierowcy powinni poruszać się autobusami albo pieszo.

Pozostałe