Niedziela, 15.09.2019

UNIKALNE PIĘKNO GÓR SOWICH - ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ

  • 07.06.2019, 09:47 (aktualizacja 07.06.2019, 10:02)
  • Telewizja Sudecka
UNIKALNE PIĘKNO GÓR SOWICH - ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ
W poniedziałek w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbędzie się konferencja związana z trwającą już kampanią ukazującą walory przyrodnicze Gór Sowich. Pieniądze na realizację tego przedsięwzięcia pozyskało Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska.

 

- To ważny i potrzebny projekt rozwijający turystykę i pokazujący unikalne piękno naszych gór. My je znamy, a dzięki temu działaniu poznają je również mieszkańcy Dolnego Śląska. To jedna z najlepszych form promocji turystycznej naszego regionu – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa i inicjator powołania stowarzyszenia. 

Zdobyte dofinansowanie to unijne pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego. Mowa o kwocie 875 tysięcy złotych, przy kosztach wynoszących 1 mln 29 tys. 900 zł.  

W ramach projektu powstają filmy promocyjne i spoty radiowe, które będą emitowane w dolnośląskich rozgłośniach. Tworzona jest także specjalna strona internetowa, a na ulicach Wrocławia jeżdżą już tramwaje, na których zamieszczono reklamę Gór Sowich.

Zobacz program konferencji

„Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich – kampania informacyjno-edukacyjna”. To projekt partnerski, w którym funkcję lidera pełni Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska, a partnerami są: Dzierżoniów, Gmina Dzierżoniów, , Bielawa, Pieszyce i powiat dzierżoniowski.

 

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dedezeter
Dedezeter 09.06.2019, 16:45
Pan Kucharski zaprezentuje obsługę piły łańcuchowej a pani z nadleśnictwa omówi zasadę działania harvestera.

Pozostałe