WSPÓLNE INWESTYCJE, KTÓRE CIESZĄ MIESZKAŃCÓW

  • 05.06.2019, 11:37 (aktualizacja 05.06.2019, 17:48)
  • Telewizja Sudecka
WSPÓLNE INWESTYCJE, KTÓRE CIESZĄ MIESZKAŃCÓW
To współpraca, na której korzysta całe miasto! Władze Dzierżoniowa i Spółdzielni Mieszkaniowej kilka lat temu postanowiły połączyć siły, a skutkiem tego jest wiele dużych inwestycji realizowanych w mieście. W najbliższych dniach oddana zostanie kolejna z nich, a jest nią zmodernizowana droga na osiedlu Jasnym wraz z nowymi miejscami parkingowymi, które w tym miejscu od lat były problemem. Wartość inwestycji to prawie 1 mln 100 tys. złotych z czego ponad 90 tys. to wkład spółdzielni.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec  osiedla Jasnego
Mieszkaniec osiedla Jasnego 06.06.2019, 13:35
Przydał by się chodnik z kostki od wieżowca nr 16 do bloku nr 3 i zmodernizowanie lamp przy tym czymś co teraz go zastępuje. No i na litość Boską....znaki drogowe!!! Kto je poustawiał? Mam na myśli te z droga ślepą przy Da Grasoo.Jak można pojechać na wprost jak nie ma drogi XD

Pozostałe