WYBRANO NOWEGO KOMENDANTA BIELAWSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ

  • 31.05.2019, 22:56
  • Telewizja Sudecka
WYBRANO NOWEGO KOMENDANTA BIELAWSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ
30.V.2019 r. odbył się konkurs na stanowisko komendanta bielawskiej Straży Miejskiej. Zdaniem komisji najlepszą ofertę zaprezentował 38-letni mieszkaniec Świdnicy - Mirosław Wysocki. Zwycięzca konkursu posiada wykształcenie wyższe w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej oraz opiekuńczo – wychowawczej. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w świdnickim Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich oraz w Specjalnym Ośrodku Szklono-Wychowawczym w Bystrzycy Górnej. Nowy komendant obejmie stanowisko w sierpniu br.

źródło: UM Bielawa

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ubawiony
Ubawiony 02.06.2019, 09:54
A gdzie likwidatorzy SM radni Możejko, Florczak, Tkacz i inni krzykacze? Uszy skulone po sobie i siedzą cichutko a ludzie się śmieją z tych odważnych buhaahaahaa
jo
jo 04.06.2019, 14:51
....... wybano zaufnych ,a teraz nie ma ,nie ma zaufania do ludzi z naszgo .....terenu..........???
Za strażą miejską
Za strażą miejską 01.06.2019, 12:04
Ze Świdnicy nie ma ludzi wykształconych w Bielawie?

Pozostałe