ZAJĘCIA SPAWALNICZE W FIRMIE LINCOLN ELECTRIC BESTER

  • 29.05.2019, 09:43
  • Telewizja Sudecka
ZAJĘCIA SPAWALNICZE W FIRMIE LINCOLN ELECTRIC BESTER
23 maja 2019 r., w ramach zajęć praktycznych, uczniowie III klasy technik mechanik Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie uczestniczyli w całodniowym szkoleniu w firmie Lincoln Electric Bester z zakresu podstaw spawalnictwa. Zajęcia odbyły się w bardzo ciekawej formie.

W pierwszej części szkolenia uczniowie zapoznali się z produktami przedsiębiorstwa, planem rozwoju, nowymi trendami w spawalnictwie oraz technologią spawania. W drugiej części po instruktażu uczniowie przebrani w ubrania ochronne, mogli praktycznie przećwiczyć różne metody spawania: MMA, MAG i TIG. Po trudach spawania uczniowie otrzymali atrakcyjne upominki.

W trzeciej części szkolenia, przy sytym obiedzie mogliśmy porozmawiać o dalszym samorozwoju uczniów w zakresie spawania – wielu z nich odkryło w sobie nowe talenty. Uczniowie wysoko ocenili jakość zrealizowanych zajęć i wyrazili chęć uczestnictwa w następnych tego typu szkoleniach.

Szkolenie poprowadził Pan Jarosław Polowczyk, któremu bardzo dziękujemy.

Jest to jedno z wielu, wielu zaplanowanych działań w ramach współpracy szkoły z firmą Lincoln Electric Bester.

Info: Grzegorz Raganowicz

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojciech Kustra
Wojciech Kustra 30.05.2019, 09:21
Zaczynałem swoją naukę zawodu w 1963r.Wtedy to była Bielawska Fabryka Prostowników

Pozostałe