Poniedziałek, 23.09.2019

4 CZERWCA – POWIATOWY DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  • 24.05.2019, 09:31
  • Telewizja Sudecka
4 CZERWCA – POWIATOWY DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA
Przypominamy, że już 4 czerwca na terenie Alei Bajkowych Gwiazd odbędzie się dwunasty Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa. Wydarzenie, które organizowane jest specjalnie dla dzieci, rozpocznie się o godzinie 11.00.

Tego dnia będzie można nauczyć się prawidłowego zachowania w trakcie zagrożenia i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Oprócz tego będzie można zobaczyć jak współpracują ze sobą służby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa na terenie powiatu dzierżoniowskiego.

W związku z tym, że wydarzenie odbędzie się w ramach Dnia Dziecka, będzie można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, w tym animacji, zabaw z maskotkami z Alei Bajkowych Gwiazd oraz obejrzeć pokaz tresury psów. Zapoznamy się również ze sprzętem, który na co dzień używa Policja i Straż Pożarna.

Dodatkowo na terenie imprezy stanie Krwiobus i punkt powiększania bazy dawców szpiku. O godzinie 12.00 zapraszamy wszystkich do wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego.
Więcej informacji na plakatach.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe