Poniedziałek, 23.09.2019

WYRÓŻNIENIE DLA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W DZIERŻONIOWIE

  • 23.05.2019, 15:58
  • Telewizja Sudecka
WYRÓŻNIENIE DLA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W DZIERŻONIOWIE
Podczas konferencji „Zmiana pokoleniowa – zarządzanie wiekiem na rynku pracy", która odbyła się w środę 22 maja w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie otrzymał wyróżnienie w kategorii efektywność.

Wydarzenie zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach było elementem obchodów 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia. W stolicy Górnego Śląska spotkało się ponad dwustu reprezentantów urzędów pracy, przedstawicieli ministerstwa, samorządowców i specjalistów od rynku zatrudnienia. Jubileusz był okazją do wręczenia odznaczeń dla tych, którzy swoim zaangażowaniem szczególnie przysłużyli się rynkowi pracy.

Konferencja była także okazją do dyskusji o zarządzaniu wiekiem na rynku pracy. Organizatorzy postawili na interdyscyplinarne podejście dlatego przedstawiono jak do zagadnienia podchodzą zarówno naukowcy, pracodawcy, jak i pracownicy oraz przedstawiciele publicznych służb zatrudnienia. W gronie ekspertów wystąpili prof. Małgorzata Dobrowolska z Kolegium Nauk Społecznych Politechniki Śląskiej, Janusz Michałek, prezes katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Mirosław Truchan, zastępca przewodniczącego Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność, a także Iwona Woźniak-Bagińska, dyrektor PUP w Rudzie Śląskiej oraz Katarzyna Ptak, dyrektor PUP w Tychach.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe