PREZENTACJE I DNI DZIERŻONIOWA - DUŻE JUBILEUSZOWE ZMIANY

  • 21.05.2019, 17:03
  • Telewizja Sudecka
PREZENTACJE I DNI DZIERŻONIOWA - DUŻE JUBILEUSZOWE ZMIANY
Pierwsza jest najsmaczniejsza, bo w tym roku katering zapewnią lokalne firmy gastronomiczne, a nie zewnętrzne firmy. Stoiska w hali będą dostępne głównie dla przedsiębiorstw lokalnych, a podczas Dzierżoniowskich Prezentacji poznamy NGO-sy z całej ziemi dzierżoniowskiej. Impreza, po raz trzeci połączona z Dniami Dzierżoniowa, odbędzie się 25 i 26 maja.

 

- Zmiany, które proponuję, to wypadkowa własnych refleksji, wynikających z kolejnej już organizacji tej imprezy oraz odpowiedź na sugestie i pomysły mieszkańców. Szukam wraz ze swoimi współpracownikami nowych rozwiązań, które w razie potrzeby będą modyfikowane. Głównym celem Prezentacji jest promocja lokalnej przedsiębiorczości i reklama firm oferujących swoje produkty i usługi mieszkańcom ziemi dzierżoniowskiej - mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.
Założenia pozostają więc podobne. Tak, jak w latach ubiegłych, publikę czekają atrakcje gospodarcze, kulturalne, sportowe. A że są to jubileuszowe Prezentacje, w hali nie zabraknie stoiska poświęconego historii imprezy. 

Tradycyjnie będą też trakcje dla dzieci – karuzele i dmuchańce – i dla amatorów sportu. Już 25 maja odbędzie się Turnieju Petanque Dubletów i rozpocznie trwający dwa dni (25 i 26 maja) Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów i Debli. Publiczność będzie też miała okazję obejrzeć pokazy modeli latających oraz samochodów spalinowych, pokaz renowacji motocykli, a także graffiti.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe