W MIĘDZYLESIU PADŁY DEKLARACJE, ZBIORNIKÓW NIE BĘDZIE

  • 17.05.2019, 19:57
  • Jarosław Wrona
W MIĘDZYLESIU PADŁY DEKLARACJE, ZBIORNIKÓW NIE BĘDZIE
Protestujący mieszkańcy Ziemi Kłodzkiej, przedstawiciele Banku Światowego, Wód Polskich, samorządowcy i parlamentarzyści 17 maja w Międzylesiu rozmawiali o ochronie przeciwpowodziowej. Podczas spotkania padły jasne deklaracje, które temat analizy wykonanej przez firmę SWECO mają zamknąć na zawsze. Na spotkaniu niespodziewanie pojawiła się Minister Edukacji Anna Zalewska, która nie została ciepło przyjęta. Ostatecznie protesty mieszkańców zostały dostrzeżone. Samorządowcy oczekują na pisemne potwierdzenia złożonych deklaracji.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 18.05.2019, 10:29
Super, nie ma i nie będzie. Czekamy na powódź.
Tragedie powodzi
Tragedie powodzi 18.05.2019, 08:24
Budowa większej ilości MAŁYCH ZBIORNIKÓW w zamian kilku dużych jest słuszna. Nie wpłyną na majątek ludzi i zminimalizują ingerencję w środowisko naturalne. Bez nich , karzde inne działania choć potrzebne nie zapobiegną tragedi powodzi jaka miała miejsce w 1997 roku i w latach minionych.

Pozostałe