PRZED NAMI PUCHAR POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH

  • 16.05.2019, 08:29
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI PUCHAR POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
18 maja 2019 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbędą się połączone imprezy III Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XV Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn i Kobiet.

W Pucharze Polski Służb Mundurowych rywalizować będą żołnierze oraz funkcjonariusze i pracownicy służb mundurowych, a także emeryci tych służb. Zawody rozegrane zostaną w 7 kategoriach wagowych (do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 125 kg oraz powyżej 125 kg ) oraz 3 OPEN (Kobiety, Senior, Weteran). Dodatkowo zawodnicy zdobywać będą również punkty do klasyfikacji drużynowej.

Natomiast w Mistrzostwach Dzierżoniowa do rywalizacji staną zawodnicy klubów sportowych, stowarzyszeń i organizacji sportowych, zawodnicy niezrzeszeni, a także zawodnicy biorący udział w Pucharze Polski Służb Mundurowych. Walka o zwycięstwo toczyć się będzie w 8 kategoriach wagowych (do 67,5 kg, do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 125 kg oraz powyżej 125 kg) oraz 5 OPEN (Kobiety, Młodzik, Junior, Senior, Weteran). Dodatkowo w Mistrzostwach Dzierżoniowa przewidziana jest nagroda finansowa za pobicie rekordu imprezy, który wynosi obecnie 262,5 kg.

Zgłoszenie i ważenie uczestników rozpocznie się o godzinie 8:00. Z kolei oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 10.00.

Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody finansowe lub atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci odżywek i suplementów diety, a także puchary i dyplomy. Łączna wartość nagród wynosi 12 000 zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia na halę i dopingowania startujących zawodników.

Organizatorami imprezy są Miasto Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Areszt Śledczy w Świdnicy, a współfinansowana ona jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej we Wrocławiu, Aresztu Śledczego w Świdnicy, Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa przy Areszcie Śledczym w Świdnicy oraz Mazowieckiej Instytucji Gospodarki Budżetowej MAZOVIA oddział w Wołowie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe