PLAGA SZCZURÓW W BIELAWSKIM PARKU

  • 16.05.2019, 08:15 (aktualizacja 16.05.2019, 14:49)
  • Telewizja Sudecka
PLAGA SZCZURÓW W BIELAWSKIM PARKU
Od pewnego czasu w okolicach stawu w Parku Miejskim w Bielawie pojawia się coraz większa liczba szczurów. Gryzonie rozpleniły się do tego stopnia, że inne zwierzęta m.in. kaczki boją się zbliżać w okolice akwenu.

W związku z zaistniałą sytuacją burmistrz miasta zlecił specjalistycznej firmie wykonanie deratyzacji. Osoby spacerujące po parku proszone są o zachowanie ostrożności, a rodziców małych dzieci oraz właścicieli czworonogów, o szczególne przypilnowanie swoich pociech. Jak zapewnia bielawski magistrat problem niebawem zostanie rozwiązany.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzesiek
Grzesiek 16.05.2019, 14:07
Miasto ekologiczne?przecież w parku żyje masa innych zwierząt choćby wiewiórki które mogą zginąć.Pierwszą czynnością powinno być edukacja tam na miejscu aby nie zostawiać jedzenia ludzie karmią kaczki chlebem który zwabia szczury.A one też robią dobrą robote bo czyszczą otoczenie z tych resztek.Oczekiwał bym najpierw poradę UM z naukowcami jak zadziałać aby nie zniszczyć życia w parku.

Pozostałe