STAROPOLANKA I UZDROWISKA KŁODZKIE ZAPRASZAJĄ NA SPORTOWE ŚWIĘTO W POLANICY ZDROJU

  • 09.05.2019, 12:42 (aktualizacja 09.05.2019, 18:10)
  • Telewizja Sudecka
STAROPOLANKA I UZDROWISKA KŁODZKIE ZAPRASZAJĄ NA SPORTOWE ŚWIĘTO W POLANICY ZDROJU
Już w najbliższy weekend (11-12 maja) Polanica-Zdrój zamieni się w wielką arenę biegaczy i rowerzystów, którzy wezmą udział w kolejnych imprezach z cyklu Bike Maraton i Runner’s Super Bieg. Obu wydarzeniom partnerują Uzdrowiska Kłodzkie i marka Staropolanka.

Polanica-Zdrój to miasteczko w Kotlinie Kłodzkiej, w którym nie brakuje górskiego uroku i doskonałego  klimatu uzdrowiskowego. W drugi weekend maja miejsce to zjednoczy entuzjastów dwóch kółek i biegania, którzy będą rywalizować w najróżniejszych zmaganiach sportowych, m.in. wyścigach rowerowych na 73, 52, 32 i 18 kilometrów czy IV Półmaratonie w Polanicy-Zdroju. Miłośnicy krótszych dystansów pobiegną z kolei w IV Polanickiej Dziesiątce Staropolanki.

- Cieszymy się, że marka Staropolanka po raz kolejny jest partnerem wydarzeń tj. Bike Maraton i Runner’s Super Bieg. Okolice Gór Stołowych i Bystrzyckich są nie tylko doskonałymi terenami do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych, ale również do wypoczynku. Jako Uzdrowiska Kłodzkie od wielu lat angażujemy się w wiele przedsięwzięć sportowych o charakterze lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim, oferując turystom wyjątkową ofertę naszych obiektów, połączoną z doskonałymi propozycjami leczniczych zabiegów uzrowiskowych oraz relaksacyjnymi SPA & Wellness – mówi Wojciech Maj - prezes Uzdrowisk Kłodzkich SA – Grupa PGU.

Dla nas szczególnie ważny jest bieg na dystansie 10 kilometrów, w którym wezmą także udział pracownicy uzdrowisk grupy PGU, w tym zarząd Uzdrowisk Kłodzkich. Warto też wspomnieć, że biegi rozpoczynają się i kończą właściwie u źródeł Staropolanki, bo ta woda pochodzi dokładnie z Polanicy-Zdrój – dodaje Wojciech Maj.

Marka Staropolanka, będzie wspierała imprezy pod szyldem Bike Maraton i Runner’s Super Bieg aż do jesieni, dbając o nawodnienie zawodników wodami mineralnymi wysokiej jakości, które pochodzą z naturalnych źródeł w Górach Stołowych. W Polanicy Zdrój, w najbliższy weekend, nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez organizatorów, w tym animacji dla dzieci w specjalnych strefach KIDS. Energetyzującą rozgrzewkę dla uczestników niedzielnego biegu przeprowadzi Róża Gumienna, polska zawodniczka kickboxingu w formule K-1, ambasadorka marki Staropolanka.

Szczegółowe informacje nt. obu zbliżających się imprez w Polanicy-Zdroju dostępne są na stronach internetowych www.bikemaraton.com.pl oraz www.superbieg.pl.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe