WILKANÓW PRZECIWKO BUDOWIE ZBIORNIKA RETENCYJNEGO

  • 06.05.2019, 17:47
  • Jarosław Wrona
WILKANÓW PRZECIWKO BUDOWIE ZBIORNIKA RETENCYJNEGO
Protesty mieszkańców nie ustają i podejmowane są kolejne uchwały przeciwko budowie zbiorników retencyjnych. 7 maja ruszają oficjalne spotkania informacyjne poświęcone ochronie przeciwpowodziowej Kotliny Kłodzkiej. W trakcie tych wydarzeń specjaliści i eksperci „Wód Polskich” maja odpowiedzieć na pytania mieszkańców i samorządowców, których zapewne będzie sporo. 2 maja z kamerą odwiedziliśmy Wilkanów. Również tutaj mieszkańcy powiedzieli stanowcze „nie” pomimo, iż pojawiły się głosy wstrzymujące.

 

Pewne jest to, iż powodem wszelkich obaw jest brak informacji. Pozostaje mieć nadzieję, iż przedstawiciele „Wód Polskich” rozwieją wszelkie wątpliwości i wsłuchają się w głos mieszkańców.

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe