KOLEJNE WYPADNIĘCIE W TYM MIEJSCU (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 04.05.2019, 20:25 (aktualizacja 05.05.2019, 13:12)
  • Krzysztof Bachiński
KOLEJNE WYPADNIĘCIE W TYM MIEJSCU (AKTUALIZACJA WIDEO)
4 maja około godziny 17,30 doszło do zdarzenia drogowego na 86 km DK-8 (ósemki) na łuku tuż za stacją paliw w Łagiewnikach. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Mercedes poruszający się z przyczepą kempingową w kierunku Wrocławia na mokrej nawierzchni drogi nie zapanował nad pojazdem i przejeżdżając przez przeciwny pas ruchu wjechał do rowu. Przyczepa odbiła się i przewróciła na bok. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń. Utrudnienia w ruchu nie występowały ponieważ uszkodzony pojazd i przyczepa znajdowały się poza drogą. W ciągu ostatniego roku to już siódme takie zdarzenie w tym samym miejscu. Dlatego uwaga do kierowców, jeżeli poruszacie się w kierunku Wrocławia i pada deszcz to prosimy o nogę z gazu.

Poprzednie takie zdarzenia w tym samym miejscu

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gal
Gal 09.05.2019, 10:24
Codziennie tamtędy jeżdżę. Asfalt na tym zakręcie jest wyjeżdżony do idealnej gładkości, a do tego często widać tam tłuste ślady paliw. Prawdopodobnie z ciężarówek, które wyjeżdżają z pełnymi bąkami z pobliżnej stacji benzynowej. Należało by zmienić nawierzchnię lub (jak to zapewne będzie) stanowczo ograniczyć prędkość. Może fotoradar w tym miejscu zmniejszyłby ilość wypadków.
Molly
Molly 05.05.2019, 16:23
Bo to szybciej trzeba jezdzic ??
Swiadek
Swiadek 05.05.2019, 21:21
Kierowca jechał prawidlowo

Pozostałe