KOLOROWO I WESOŁO W PIŁAWSKIM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM

  • 30.04.2019, 14:20
  • Telewizja Sudecka
KOLOROWO I WESOŁO W PIŁAWSKIM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM
W poniedziałek 29 kwietnia w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Piławie Górnej odbyła się kolejna edycja przeglądu artystycznego „Mini Lista Przebojów”.

Wspólna zabawa, poczęstunek, śpiew i taniec wypełniły mury ośrodka. W tegorocznym przeglądzie, mimo obecnej sytuacji w oświacie, wzięło udział osiem placówek zajmujących się kształceniem, wychowaniem i opieką nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

Uczestnicy przyjechali z powiatów: dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i górowskiego.
W wydarzeniu wzięli także udział uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Krakowie oraz przedszkolaki z „Tęczowej Krainy” w Piławie Górnej.

Mali i duzi artyści zaprezentowali na scenie swoje zdolności muzyczne, taneczne i aktorskie, występując indywidualnie bądź w zespole.
Imprezę uatrakcyjnił występ „Teatru Dużych”, który zaprezentował piosenkę „W moim ogródeczku” zespołu Rokiczanka. Natomiast zespół taneczny „Zielone wstążki” z ośrodka w Piławie Górnej, wykonał taniec do piosenki Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”.

Szczególne podziękowania należą się nauczycielom i terapeutom za zaangażowanie oraz przygotowanie swoich podopiecznych do występów.
Pomimo niesprzyjającej aury na zewnątrz, w ośrodku panowała słoneczna, miła i ciepła atmosfera. Każdy z uczestników został nagrodzony i zabrał ze sobą moc wrażeń.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe