SIOSTRY SMACZYŃSKIE NA PODIUM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU ZAPAŚNICZEGO

  • 30.04.2019, 09:43
  • Telewizja Sudecka
SIOSTRY SMACZYŃSKIE NA PODIUM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU ZAPAŚNICZEGO
W dniach 26-27 kwietnia w Olsztynie odbył się 48 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy dziewcząt oraz chłopców o Puchar Warmii i Mazur. W zmaganiach uczestniczyło 400 zawodników z 60 klubów z Polski oraz Rosji i Białorusi.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowały: Weronika oraz Patrycja Smaczyńska kat 58kg SP 10.  Turniej ten był wymagającym sprawdzianem dla naszych zawodniczek, które stale podnoszą swój poziom sportowy. Zawody dosyć pechowo zakończyła Weronika Smaczyńska, która zdobyła srebrny medal przegrywając swój pojedynek na łopatki przy prowadzeniu punktowym. Patrycja Smaczyńska również rywalizował w kat. 58kg, gdzie po bardzo zaciętych pojedynkach wywalczyła brązowy medal.

           

            Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Bielawie.

 

            Wspierają nas również:

 

  • Rem-sen.pl materace Rafał Śliwiński
  • FiX catering Dietetyczny Grzegorz Fiks
  • Epilodius Italia Remigiusz Tkaczyk
  • Festa Sport Andrzej Fedorczak, Piotr Stasieńko

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe