KAROLINA KOZŁOWSKA Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI SENIOREK W ZAPASACH

  • 28.04.2019, 19:06
  • Telewizja Sudecka
KAROLINA KOZŁOWSKA Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI SENIOREK W ZAPASACH
W dniach 26-28 kwietnia w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek z 60 klubów z całej Polski. UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali Karolina Kozłowska 72 kg oraz Denis Matejko 125 kg

Zawody w Bydgoszczy były dla naszego klubu bardzo udane. Debiutująca w gronie seniorek Karolina Kozłowska zdobyła brązowy medal w kat. 72 kg. Z bardzo dobrej strony pokazał się Denis Matejko, który wywalczył V miejsce w kat. 125kg.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tak prestiżowych zawodach jakimi są Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w zapasach. Zmagania z najlepszymi zawodnikami z kraju daje spore doświadczenie na macie. Karolina miała okazję walczyć z brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich z Pekinu Agnieszką Wieszczek. Natomiast Denis miał okazję walczyć z dwukrotnym olimpijczykiem Bartłomiejem Bartnickim  – Stanisław Warchoł.

Wielkie podziękowanie dla firmy Rems – Sen materace za wsparcie młodych sportowców z naszego klubu.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe