MIĘDZYNARODOWY STREET DANCE W DZIERŻONIOWIE

  • 24.04.2019, 09:53 (aktualizacja 24.04.2019, 09:55)
  • Telewizja Sudecka
MIĘDZYNARODOWY STREET DANCE W DZIERŻONIOWIE
Najlepsi tancerze z całego świata staną do walki podczas „Future Pace Battle – LS CP/LS EV”. Taneczne zmagania w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury zaplanowano na 11 maja. Ich celem będzie zwycięstwo, ale również pokaz własnych umiejętności i oczarowanie publiczności.

DOK zamieni się w planetę hip-hopową! Będzie ekscytująco, mobilizująco, niesamowicie atrakcyjnie, fbo zawodnicy będą walczyć aż w sześciu kategoriach. Gala finałowa odbędzie się w Kinoteatrze „Zbyszek”.
Pomysłodawcą zawodów street dance jest siedemnastoletni mieszkaniec Dzierżoniowa, Jakub Ciapała, a imprezę organizuje Dzierżoniowski Ośrodek Kultury. Jakub od dwunastu lat jest członkiem amatorskiego ruchu artystycznego – pracuje w grupie wolontariuszy z Ewenementu oraz Empiria Crew.

W jury zawodów zasiądą Martha Nabwire, Ben Wichert oraz Zolsky - osoby, które na scenie street dance'u są mocno rozpoznawalne. O muzyczny aspekt imprezy zadba DJ Beezee One, a o przebieg zawodów i utrzymanie energii widzów na właściwym poziomie - MC Rademenez.

Udział w zawodach zapowiedzieli zawodnicy z wielu krajów: z Niemiec, Szwecji, Anglii, Holandii, Francji, Jamajki, Ugandy, Ukrainy, Gabonu, Czech i z Polski. Zapisało się już ponad siedemset osób.
Ta impreza może się stać legendą – to pierwsze tworzone przez młodzież zawody tańca ulicznego w Polsce i w Europie.

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe