Wtorek, 21.05.2019

DOLNOŚLĄSKA NUTKA 2019

  • 20.04.2019, 20:06
  • Telewizja Sudecka
DOLNOŚLĄSKA NUTKA 2019
W dniach od 12 do 14 kwietnia 2019 r. w Bielawie już po raz drugi odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Dolnośląska Nutka”. Do pierwszego etapu konkursu utwory nadesłało aż 270 wykonawców, z których do głównego konkursu po przesłuchaniu nagrań zakwalifikowano 176 młodych artystów. Jury w składzie Marek Piekarczyk – przewodniczący, Joanna Horodko, Magdalena Ptaszyńska oraz ShataQS miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom artystyczy tegorocznej edycji był na bardzo wysoki.

 

 

 

Protokół Jury II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Dolnośląska Nutka”

Bielawa 2019


 

Jury w składzie: Marek Piekarczyk-przewodniczący, Joanna Horodko, Magdalena Ptaszyńska, Shata QS

Postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:


 

KATEGORIA F rodzice z dziećmi:

  1. Rodzina Tul

  2. Rodzina Szymuła

  3. Rodzina Kotuła

Wyróżnienia:

Rodzina Dolat

Rodzina Przekorackich

Rodzina Zwolińskich

Rodzina Najdek

Rodzina Sciegiennych


 

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

W kategorii A do 8 lat:


 

Wyróżnienia

  1. Agata Izdebska

  2. Paulina Knapik

  3. Zuzanna Stachyra

  4. Wojciech Dolat

  5. Aleksandra Walczuk


 

1. miejsce Natalia Kubiś-Mroszczyk

2. miejsce Julia Ruszkiewicz

3. miejsce Zofia Ściegienna


 

W kategorii B do 9-11 lat:

Wyróżnienie Specjalne- Vanessa Szanter

Wyróżnienia

1. Antoni Marzec

2. Antoni Hałuza

3. Lena Klembalska

4. Paweł Madzia

5. Hanna Błachut


 

1. miejsce Oliwia Konieczna

2. miejsce Eliza Xerxa

3. miejsce Aurelia Radecka

W kategorii C do 12-13 lat:

Wyróżnienia

  1. Aleksander Klembalski

  2. Maja Kołpacka

  3. Martyna Maciąg

  4. Adam Skalski

  5. Oliwia Stefanowska


 

1. miejsce Patrycja Sinicka

2. miejsce Stanisław Kukulski

3. miejsce Nela Zawadzka


 

W kategorii D do 14-16 lat:

Wyróżnienia

  1. Gabriela Grzyb

  2. Hanna Milczarek

  3. Agnieszka Letniowska

  4. Mateusz Subocz

  5. Oliwia Walicka

1. miejsce Anna Prałat

2. miejsce Norbert Wronka

3. miejsce Kamil Kilian

W kategorii E do 17-22 lat:

Wyróżnienie Specjalne- Sarna Nicole

Wyróżnienia

  1. Maria Łacka

  2. Sara Lityńska

  3. Zuzanna Niewiadomska

  4. Zofia Sydor

  5. Nicole Sarna


 

1. miejsce Magdalena Stefanowska

2. miejsce Wojciech Stefanowski

3. miejsce Natalia Tul


 

Zdobywcą nagrody GRAND PRIX zostaje Jagoda Różycka

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe