CUDOWNA MOC BARDZKICH PIERNIKÓW

  • 20.04.2019, 10:50 (aktualizacja 20.04.2019, 11:06)
  • Telewizja Sudecka
CUDOWNA MOC BARDZKICH PIERNIKÓW
15 kwietnia w Bardzie, potomkowie Mistrza Piernikarstwa Maxa Prausa przekazali sztafetową pałeczkę piernikarskich tradycji Magdalenie Topolanek. Mistrzyni lukrowanych pierników, która przygotowuje się do otwarcia wyjątkowej kawiarni, w miejscu, które słynie z 500-letniej tradycji tych wypieków.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika ta od innych problemów
Monika ta od innych problemów 20.04.2019, 20:45
Szkoda że w całej tej opowieści zabrakło Tomasza Karamona. To on odkrył i nadal odkrywa historię bardzkich pierników. Mam wrażenie, że pani Topolanek najzwyczajniej w świecie skopiowała jego pomysł. Szkoda, że jest rak bardzo zapatrzona w siebie. No cóż. Mamy w kraju przyzwolenie na to by historię pisać na nowo. Pani Magdaleno życzę klapy. Z całego serca.

Pozostałe