AKCJA STRAŻY W BIELAWIE

  • 14.04.2019, 10:56 (aktualizacja 14.04.2019, 21:00)
  • Krzysztof Bachiński
AKCJA STRAŻY W BIELAWIE
13 kwietnia, tuż po godzinie 19.00 straż pożarna została wezwana do trzy klatkowego bloku nr 16, przy ul. Grota Roweckiego w Bielawie. Mieszkańcy jednej z klatek zawiadomili o nieprzyjemnym duszącym zapachu. Na miejsce udały się dwa zastępy PSP Dzierżoniów, zastęp OSP Bielawa oraz policja. Po rozpoznaniu i nie stwierdzeniu na czujnikach żadnych gazów, podjęto decyzję o wezwaniu Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego z Wrocławia. Strażacy sprawdzili wszystkie mieszkania w danej klatce oprócz jednego oraz wszystkie piwnice. Zagrożenia nie wykryto.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ehh
ehh 15.04.2019, 14:51
''Strażacy sprawdzili wszystkie mieszkania w danej klatce OPRÓCZ JEDNEGO oraz wszystkie piwnice. Zagrożenia nie wykryto.'' xD kij zb tym że w tym akurat jednym mieszkaniu mogło byc wszystko.

Pozostałe