UWAGA! ULICE ZAMKNIĘTE NA KRYTERIUM KOLARSKIE

  • 03.04.2019, 09:32
  • Telewizja Sudecka
UWAGA! ULICE ZAMKNIĘTE NA KRYTERIUM KOLARSKIE
W związku z odbywającym się 6 kwietnia w Dzierżoniowie wyścigiem kolarskim Eliminacja Mistrzostw Polski Kryterium - Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019” część ulic w mieście będzie wyłączona z ruchu.

Od godz. 6.00 do godz. 20.00 ruch samochodowy nie będzie możliwy na ul. Daszyńskiego od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego w stronę kina „Zbyszek” oraz ul. Świdnickiej od skrzyżowania z ul. Pocztową do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów.

Natomiast od godz. 8.00 do godz. 18.00 z ruchu wyłączone będą:

1. ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Nowowiejską,
2. ul. Nowowiejska od skrzyżowania z ul. Kościuszki w stronę ul. Krasickiego,
3. ul. Krasickiego od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Pocztową,
4. ul. Pocztowa,
5. ul. Miernicza,
6. ul. Mickiewicza.

W związku z zamknięciem ww. ulic wyjazd samochodem w tym rejonie będzie niemożliwy, a przystanki komunikacji autobusowej na ul. Kościuszki oraz na ul. Świdnickiej będą wyłączone z ruchu. Na czas trwania Kryterium zmieniona zostanie organizacja ruchu. Prosimy o zwrócenie uwagi na tymczasowe oznakowanie. Dzierżoniowski OSiR, który jest organizatorem imprezy, przeprasza za wszelkie niedogodności.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 74 645 05 41 wew. 384.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe