ZAMEK PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA. WIELKANOCNE POLOWANIE NA PRZYGODĘ

  • 02.04.2019, 08:32
  • Telewizja Sudecka
ZAMEK PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA. WIELKANOCNE POLOWANIE NA PRZYGODĘ
Wiosna to czas, kiedy świat budzi się do życia, a po pierwszej wiosennej pełni księżyca nadchodzą najbardziej radosne święta Wielkiej Nocy. Czas więc na wiosenne szaleństwa dla najmłodszych w zaczarowanym zamku Książ! „Pisankowa” trasa wiedzie przez tajemnicze korytarze i komnaty pełne historii, zagadek i legend z "zamku po drugiej stronie lustra", gdzie króluje wyobraźnia! Księżniczka Wiosna i Szalony Kapelusznik zabiorą dzieci do magicznego świata, gdzie zatrzymał się… CZAS … i tylko rozwiązanie zamkowej zagadki pozwoli GO znów uruchomić, wskazując drogę do wielkanocnego skarbu.

Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy w zamku Książ. Dzieci będą odkrywać zamek w towarzystwie Księżniczki Wiosny oraz Szalonego Kapelusznika. Moc zabaw i atrakcji gwarantowana. Dodatkowo dla każdego dziecka przygotowaliśmy upominek, a zwiedzanie kończy się na zamkowych tarasach, gdzie mali poszukiwacze przygód odnajdą ukryty skarb.

Zwiedzanie trwa 90 minut.

Koszt biletu dla osoby dorosłej to 29 zł, a dla dziecka 37 zł.

Zwiedzanie odbywa się w każdy weekend oraz w Wielką Sobotę i Poniedziałek Wielkanocny.

Szczegóły: www.ksiaz.walbrzych.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe