DZIERŻONIÓW WITA NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW

  • 02.04.2019, 08:15
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIÓW WITA NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW
Na pierwsze z dwóch tegorocznych spotkań z maluchami burmistrz Dzierżoniowa zaprasza 17 kwietnia o godzinie 12.00 do sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

- Spotkania te są okazją do symbolicznego przywitania nowych mieszkańców i do złożenia gratulacji rodzicom. To również forma konsultacji, pozwalająca przedstawić ofertę Dzierżoniowa skierowaną do tej grupy mieszkańców, ale też szansa na poznanie opinii i informacji zwrotnych od rodziców – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

Oprócz prezentacji oferty prorodzinnej Dzierżoniowa dotyczącej m.in. opieki żłobkowej i przedszkolnej, dzieci otrzymają także drobne upominki i bony podarunkowe.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu rodziców dzieci urodzonych w drugim półroczu minionego roku prosimy o zgłaszanie się w Biurze Promocji lub telefonicznie pod nr 74 645 08 18 do 15 kwietnia.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe