POCIĄG DO BIELAWY DOJEDZIE JUŻ WE WRZEŚNIU!

  • 22.03.2019, 12:36 (aktualizacja 22.03.2019, 13:45)
  • Telewizja Sudecka
POCIĄG DO BIELAWY DOJEDZIE JUŻ WE WRZEŚNIU!
W piątek 22 marca na terenie nieczynnej trasy kolejowej w Bielawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem między innymi przedstawicieli rządu, Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Kolei Dolnośląskich, lokalnego samorządu oraz wykonawcy, który niebawem rozpocznie prace przy remoncie blisko 5,5 km odcinka z Dzierżoniowa do Bielawy. Całość inwestycji opiewa na kwotę około 15 mln zł.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alf
alf 25.03.2019, 08:19
i ten dworczyk rozwala
gość
gość 24.03.2019, 19:34
Tak ten pociąg potrzebny jak dziura w bucie.Autobusy kursują co kilkanaście minut i to przez całe miasto Bielawa i Dzierżoniów a pociąg tylko ze stacji i trzeba by było autobusem dojechać najpierw do stacji.Paranoja.No chyba ,że nie ma co zrobić z pieniędzmi bo ich jest tak dużo a inne wszelkie potrzeby są już zaspokojone.Głupszego pomysłu to już nie można było wymyśleć.
konrad
konrad 23.03.2019, 22:44
Raczej nie wiele to zmieni w sytułacji gospodarczej miasta,tu potrzebna jest praca za pieniądze.
Bez sensu
Bez sensu 23.03.2019, 21:35
Co z tego, ze bedzie pociag do bielawy, jak pewnie bedzie jeździl 3 razy dziennie tak jak teraz z dzierzoniowa do wroclawia...
Nie zgadzam się!
Nie zgadzam się! 24.03.2019, 18:43
I taki strup będzie nas kosztował kilkanaście milionów???
Tutejszy
Tutejszy 22.03.2019, 20:59
Już widzę, oczyma wyobraźni, te tłumy stojące w kolejce po bilety i szturmujące pociąg odjeżdżający ze stacji Dzierżoniów Śląski do Bielawy Zachodniej (na szczęście w wagonach będzie trochę luźniej, kiedy pociąg minie stację Bielawa Wschodnia). A jak to odciąży ruch drogowy i komunikację PPK.
Ubaw po pachy
Ubaw po pachy 22.03.2019, 23:15
Dooobre hahahahahahahahahaha
Irek
Irek 23.03.2019, 01:18
zanim się ubawisz umyj te pachy będę mnie śmierdziały!
Czyścioch
Czyścioch 23.03.2019, 07:29
Nie mogę umyć za ciebie. Piłeś nie pisz Irku i dalej udawaj że pracujesz
sir
sir 24.03.2019, 19:57
Ładnie to tak podszywać się pod kogoś?
reCAPTCHA
reCAPTCHA 22.03.2019, 19:19
Super sprawa ,wspaniały rząd.
Wars
Wars 22.03.2019, 17:11
Proponuję tym panom wsiąść do tego pociągu a my wam bez żalu pomachamy
EBA
EBA 22.03.2019, 15:57
A kiedy pociągi dowiozą narciarzy do Stronia?

Pozostałe