Środa, 21.08.2019

DARMOWE SZKOLENIA DLA DZIERŻONIOWSKICH NGO-sów

  • 21.03.2019, 09:14
  • Telewizja Sudecka
DARMOWE SZKOLENIA DLA DZIERŻONIOWSKICH NGO-sów
Urząd miasta zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz miasta do udziału w szkoleniach związanych ze zmianami w składaniu ofert konkursowych i sprawozdawczości z realizacji zadań publicznych.

- Szkolenia odbędą się w czterech terminach, 29 marca, 26 kwietnia, 31 maja i 28 czerwca w godzinach 13.00-15.00, w sali nr 14 dzierżoniowskiego urzędu. Oprócz informacji ogólnych chcemy także poświęcić czas na indywidualne konsultacje i pomoc przygotowaniu dokumentacji, na podstawie której są udzielane i rozliczane dotacje z miasta – mówi Anna Polowczyk, koordynator współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi. Przedstawicieli dzierżoniowskich organizacji pozarządowych prosimy o telefoniczne zgłoszenie woli uczestniczenia w szkoleniu (tel: 74 645 08 35). W tym roku na współfinansowanie zadań na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa realizowanych przez organizacje pozarządowe miasto przeznaczy 2 mln 342 tys 550 zł.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe