Poniedziałek, 23.09.2019

DOBRZE, ŻE JESTEŚ –AKCJA „DOKARMIAMY ZWIERZĘTA ZE SCHRONISKA”

  • 18.03.2019, 12:15
  • Telewizja Sudecka
DOBRZE, ŻE JESTEŚ –AKCJA „DOKARMIAMY ZWIERZĘTA ZE SCHRONISKA”
24 marca o godz. 12.30 zapraszamy dzieci od 5. roku życia do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na niezwykle wzruszający spektakl „Dobrze, że jesteś” w reż. Joanny Gerigk. „Dobrze, że jesteś” to opowieść o przyjaźni oraz mądrości życiowej, która ukryta jest w dojrzałym wieku. Dwaj obwoźni handlarze, znający się od dawna, czekając na klientów, opowiadają pewną historię. Jej głównym bohaterem jest stary pies Burek, wyrzucony z domu przez właściciela, który uznał, że ten do niczego się już nie przyda. Osamotniony pies poszukuje nowego domu i przyjaciela. Ostatecznie wszystko dobrze się kończy, bo każdy, nawet ten, któremu zdarza się popełniać błędy, ma poczucie pragnienia bliskości kogoś drugiego. Historia starego psa Burka ma nauczyć najmłodszych widzów szacunku zarówno do zwierząt, jak i ludzi.

Razem z psem Burkiem – bohaterem spektaklu zbieramy karmę dla zwierząt ze schroniska w Wałbrzychu. Dla osób, które przyniosą do Teatru 1 puszkę karmy dla psa lub kota, możliwość zakupu biletu w cenie 10 zł (promocja wyłącznie w Kasie Teatru).

1 puszka karmy = 1 bilet za 10 zł!

Po zakończeniu AKCJI zebrana karma zostanie przekazana do SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT przy ul. Łokietka 7 w Wałbrzychu.

 

Spektakl „Dobrze, że jesteś” zostanie również zagrany 21 marca o godz. 9.00 podczas Światowego Dnia Lalkarstwa. Z tej okazji bezpośrednio po spektaklu aktorzy-lalkarze zdradzą widzom tajniki swojego zawodu.

 

BILETY NA SPEKTAKL:

19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)

 

UWAGA PROMOCJA BILETOWA!

Przynieś karmę dla zwierząt, a kupisz bilet za jedyne 10 zł – promocja wyłącznie w Kasie Teatru. 1 puszka karmy = 1 bilet za 10 zł!

 

KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.

KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe