W STAROSTWIE ROZMAWIALI O BYSTRZYCKIEJ SZKOLE MUZYCZNEJ II STOPNIA

  • 16.03.2019, 16:20
  • Jarosław Wrona
W STAROSTWIE ROZMAWIALI O BYSTRZYCKIEJ SZKOLE MUZYCZNEJ II STOPNIA
W piatek 15 marca w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyło się spotkanie burmistrzów i wójtów z całego powiatu. Pierwszym i jednym z najważniejszych punktów dyskusji był temat dotyczący zamiaru likwidacji Szkoły Muzycznej II stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej. Stanowisko jakie udało się wypracować to apel do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, aby to ministerstwo przejęło szkołę.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ano
ano 17.03.2019, 09:08
SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA POWINNA ZOSTAĆ PRZENIESIONA do Kłodzka. Starostwo posiada WYREMONTOWANY NIEWYKORZYSTANY BUDYNEK przy. ul. Wyspiańskiego w którym pomieści się również szkoła. Centralnie położone miasto KŁODZCZYZNY ułatwi dojazd uczniom. Na temat finansowania i podmiotu prowadzącego szkołę należy rozmawiać, przy założeniu , że szkoła będzie w Kłodzku. Rozwiązanie będzie OPTYMALNE i PRZYSZŁOŚCIOWE.

Pozostałe