Piątek, 24.05.2019

JASKÓŁKA W ESTETYCE DZIERŻONIOWA

  • 14.03.2019, 16:24
  • Telewizja Sudecka
JASKÓŁKA W ESTETYCE DZIERŻONIOWA
Wiosny nie czyni, nie jest też rewolucją w skali miasta, ale pokazuje ważny trend zmian, przez które w najbliższych latach przejdzie Dzierżoniów. Można też powiedzieć, że te prace to rozgrzewka przed dużymi zmianami w dzierżoniowskich parkach.

Na skwerze pomiędzy ul. Wrocławską, Piastowską i Strzelniczą trwa inwestycja poprawiająca funkcjonalność i estetykę tego miejsca. Wykonawcą inwestycji kosztującej 245 tys. zł jest wyłoniona w przetargu firma PPHU Krzeszowski. Nowe alejki, oświetlenie, mała architektura (ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci) i zagospodarowanie zieleni zobaczymy w pełnej krasie jeszcze tej wiosny.

- Podkreślałem, że poprawa estetyki w przestrzeni publicznej Dzierżoniowa jest dla mnie jednym z priorytetów. W tej chwili realizujemy jedno z takich zadań, równocześnie przygotowując się do sporych zmian w dzierżoniowskich parkach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe