Poniedziałek, 20.05.2019

DZIERŻONIOWSKA DROGÓWKA W AKCJI „PASY”

  • 14.03.2019, 09:05
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKA DROGÓWKA W AKCJI „PASY”
Na 14 dzień marca dzierżoniowska drogówka zaplanowała wzmożone działania pod kryptonimem „Pasy”. Wszelkie działania podejmowane przez funkcjonariuszy mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Głównym celem zaplanowanych na dziś działań, będzie spowodowanie respektowania przez kierujących i pasażerów obowiązku stosowania pasów bezpieczeństwa. Policjanci szczególną uwagę będą zwracać na pojazdy typu BUS i AUTOBUS, w których znajdują się pasy bezpieczeństwa i nie są stosowane. Funkcjonariusze będą też kontrolować pojazdy, w których przewożone są dzieci, czy jest to robione zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Apelujemy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego każdego dnia, gdyż ma to realny wpływ na bezpieczeństwo kierujących, a także pieszych.

 

Info: kom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pieszy
Pieszy 14.03.2019, 12:35
Proponowałbym wzmożone kontrolę na przejściach dla pieszych bo to co dzieje się w DDZ to jakaś tragedia, nikt (prawie) nie zatrzymuje się nawet gdy jesteś już w połowie drogi na pasach 🤬🤬🤬

Pozostałe