Poniedziałek, 20.05.2019

DZIERŻONIOWSKIE PREZENTACJE 2019 W NOWEJ ODSŁONIE

  • 13.03.2019, 13:47 (aktualizacja 14.03.2019 08:48)
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKIE PREZENTACJE 2019 W NOWEJ ODSŁONIE
Dużymi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji Dzierżoniowskich Prezentacji Gospodarczych. Organizatorzy w tym roku postanowili wprowadzić kilka ważnych zmian aby odświeżyć formułę i zachęcić więcej firm do udziału.

 

Pierwsza jest najsmaczniejsza, bo w tym roku katering zapewnią lokalne firmy gastronomiczne. Stoiska w hali będą dostępne wyłącznie dla lokalnych przedsiębiorstw, oferujących produkty lub usługi mieszkańcom. Prezentacje będą też okazją do poznania NGO-sów całej Ziemi Dzierżoniowskiej. 

- Zmiany, które proponuję to wypadkowa własnych refleksji, wynikających z kolejnej już organizacji tej imprezy oraz odpowiedź na sugestie i pomysły mieszkańców. Szukam wraz ze swoimi współpracownikami nowych rozwiązań, które w razie potrzeby będą modyfikowane. Głównym celem Prezentacji jest promocja lokalnej przedsiębiorczości i reklama firm oferujących swoje produkty i usługi mieszkańcom Ziemi Dzierżoniowskiej. 

Dzierżoniowskie Prezentacje i Dni Miasta odbędą się w tym roku 24 i 25 maja. 

Na scenie oprócz mieszkańców Dzierżoniowa zobaczymy też Electric Light Orkiestra Cassic i Lao Che.

Dzierżoniowskie Prezentacje to największe targi gospodarcze Ziemi Dzierżoniowskiej, na które zapraszamy 25 i 26 maja 2019 roku. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdziemy m.in. 47 stoisk wystawienniczych wewnątrz hali sportowej (37 zabudowanych i 10 niezabudowanych), 20 stoisk wokół hali (16 zabudowanych i 4 niezabudowane) oraz dodatkowo 30 stoisk przeznaczonych wyłącznie dla firm  świadczących usługi gastronomiczne. 

Tegoroczne "Prezentacje" to również bezpłatne dla wystawców szkolenie – „Marketing targowy i wystawienniczy bez tajemnic” poświęcone wykorzystywaniu marketingu wystawienniczego i marketingu sprzedaży, ułatwiające zdobywanie klientów i partnerów do współpracy.

Wystawcom oferujemy  promocję firm m.in. na stronie www.dzierzoniow.pl oraz na portalu społecznościowym miasta. Finałem wydarzenia jest Gala Dzierżoniowskich Prezentacji (31.05), podczas której poznamy laureatów konkursu "Smok Biznesu".

Formularz zgłoszenia (doc.)

Klauzula Informacyjna dla wystawcy (odt.)

Oferta dla wystawców (PDF)

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe