Piątek, 24.05.2019

PRZED NAMI I BIELAWSKA NOC BIOLOGÓW

  • 12.03.2019, 16:47 (aktualizacja 12.03.2019 16:54)
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI I BIELAWSKA NOC BIOLOGÓW
W piątek 29 marca o godz. 14.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bielawie rozpocznie się I Bielawska Noc Biologów. Będzie to spotkanie młodzieży zainteresowanej biologią z naukowcami i studentami Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego – pasjonatami tej nauki. Spotkanie przebiegnie pod hasłem: Zbadaj – poznaj – zrozum.

W ramach I Bielawskiej Nocy Biologów, szkoła zaprasza na wykłady, warsztaty i pokazy naukowe, przygotowane przez doktorantów i studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o zgłoszenia mailowo na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerem telefonu: 74 8334 606.

Opisane zajęcia, bielawskie liceum organizuje w ramach projektu ,,Kreatywność i nauka-każdy uczeń tego szuka”, współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.


Liderem projektu jest Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska, natomiast honorowy patronat nad projektem objął burmistrz Bielawy Andrzej Hordyj.

>> HARMONOGRAM WYDARZENIA

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe