Piątek, 24.05.2019

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

  • 11.03.2019, 15:05 (aktualizacja 12.03.2019 07:36)
  • Telewizja Sudecka
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY Joanna Witek
Marzec to nie tylko miesiąc w którym witamy kalendarzową wiosnę, ale również gdy rozpoczynamy sezon turystyczny w obiektach Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska. A rozpoczynamy go akcją POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

Najbliższa edycja akcji planowana jest na 15-17 marca 2019 r. Dzięki akcji skorzystają Państwo z możliwości zwiedzania i przejażdżki w dwóch obiektach Fundacji - Muzeum Kolejnictwa na Śląsku oraz Walcownia Cynku w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%.

http://muzeumtechniki.pl/weekend-za-pol-ceny-2019/ http://www.walcownia.org/polska-zobacz-wiecej/

W niedzielę 17 marca serdecznie zapraszamy na nowość w Rozkładzie Jazdy Muzeum Kolejnictwa czyli prezentacje i przejażdżki 60-letnią zabytkową drezyną M20. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się niesamowitą historią samochodu osobowego Warszawa, który pełnił służbę również na kolei od 1956 roku, kiedy powstał pierwszy prototyp drezyny osobowej M20. http://muzeumtechniki.pl/nowosc-w-rozkladzie-jazdy-muzeum-kolejnictwa-na-slasku/

Kolejną nową atrakcją w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku są organizowane warsztaty modelarskie gdzie uczestnicy zajęć mogą nie tylko rozwinąć swoje talenty, ale też nabyć doświadczenie w pracy z narzędziami modelarskimi oraz podstawowymi narzędziami takimi jak nożyczki czy klej.

http://muzeumtechniki.pl/warsztaty-modelarskie-w-muzeum-kolejnictwa-na-slasku/

Podobną ofertę edukacyjną posiada Młyn Hilberta w Dzierżoniowie, gdzie po zwiedzaniu zabytku organizowane są warsztaty piernikowe dla dzieci, szkół i osób dorosłych.

http://www.muzeatechniki.pl/wp-content/uploads/2019/01/Oferta-warsztat%C3%B3w-i-zwiedzania-M%C5%82yn-Hilberta.jpg

Niezwykle ciekawie zapowiada się Plan Wydarzeń na 2019 r. w Młynie Hilberta w Dzierżoniowie, wypełniony po brzegi atrakcjami dla turystów oraz ciekawymi projektami. http://www.muzeatechniki.pl/obiekty/mlyn-hilberta/#1548324487780-d8686805-5dbe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wynajmu obiektów Fundacji. Autentyczny wystrój i wyposażenie. Unikatowe poprzemysłowe powierzchnie, w których wciąż mimo upływu lat czuć klimat dawnej pracy. Oprócz normalnej działalności muzealnej w naszych obiektach możliwa jest organizacja spotkań firmowych, konferencji, wydarzeń promocyjnych czy koncertów.

http://www.muzeatechniki.pl/oferta_komercyjna/

Przypominamy również, że trwa okres rozliczeniowy i nasza Fundacja podejmuje działania mające na celu ochronę i promocję idei ochrony obiektów poprzemysłowych dokumentujących historię techniki oraz rozwój gospodarczy historycznego Śląska. Misja Fundacji realizowana jest poprzez fizyczną ochronę dóbr będących w zakresie naszych zainteresowań oraz poprzez działania o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i społecznym.

Mogą Państwo Nas wesprzeć przekazując 1 % podatku

http://www.muzeatechniki.pl/jedenprocent/

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe