PIŁKARZE UKS SIÓDEMKA BIELAWA BEZKONKURENCYJNI

  • 04.03.2019, 13:02
  • Telewizja Sudecka
PIŁKARZE UKS SIÓDEMKA BIELAWA BEZKONKURENCYJNI
W niedzielę, 3 marca odbył się kolejny turniej piłkarski, w którym wzięli udział piłkarze z UKS Siódemka Bielawa z rocznika 2010. Tym razem mali piłkarze uczestniczyli w turnieju SUPA STRIKAS CUP we Wrocławiu, którego organizatorem był OLIMPIJSKI FC.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które zmagały się między sobą w systemie każdy z każdym. Była rywalizacja, dużo sportowych emocji zarówno wśród dzieci, jak i licznie zgromadzonych rodziców, ale przede wszystkim była to dobra zabawa. Każdy zespół zaprezentował wysokie umiejętności piłkarskie, jednak bezkonkurencyjni okazali się piłkarze UKS SIÓDEMKA BIELAWA, zajmując pierwsze miejsce w turnieju! Dodatkowym sukcesem drużyny było wyróżnienie przez organizatorów turnieju najlepszego bramkarza, którym został Michał Mazur. Zwieńczeniem sukcesów było wyróżnienie najlepszego strzelca, a tytuł zasłużenie trafił do Kuby Rakowskiego, który strzelił 9 goli w turnieju. Podziękowania dla całej drużyny, która rozgrywała mecze z wielkim zaangażowaniem oraz ogromną wolą walki, co zaowocowało kolejną wygraną w stolicy Dolnego Śląska.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolo
Kolo 04.03.2019, 14:13
Dobra robota.

Pozostałe