Czwartek, 20.06.2019

NOWE OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH W BIELAWIE?

  • 27.02.2019, 19:10
  • Telewizja Sudecka
NOWE OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH W BIELAWIE?
W środę 27 lutego w sali narad Urzędu Miasta w Bielawie odbyła się jak co miesiąc sesja Rady Miejskiej, podczas której radni dyskutowali na temat wielu ważnych spraw dotyczących rozwoju i przyszłości miasta. Jedna z podjętych uchwał dotyczyła przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ul. Adama Asnyka w Bielawie.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wrrr
Wrrr 04.03.2019, 19:41
Łyżwa dalej się udziela ?? Masakra, dałby już sobie ten chłop spokój z polityką
hmmm
hmmm 28.02.2019, 19:05
Pani Maciątek jest bardzo niezorientowana w kluczowych sprawach; uchwały wspólnot na osiedlu Słonecznym o przyłączeniu do sieci zostały podpisane już rok temu. https://esesja.tv/transmisja/7…
Ubawiony
Ubawiony 28.02.2019, 20:04
A w czym jest zorientowana była pracownica referatu promocji???
mieszkaniec
mieszkaniec 28.02.2019, 19:26
Obejrzałem sesję i konkluzja jest taka: budynki MZBM mogą zapomnieć o podłączeniu do sieci miejskiej. 100.000 zł na blok 20 rodzin, gdzie podłączyć chce 50% rodzin to 10.000zł na rodzinę. Mało kogo na to stać, koszt porównywalny do podłączenia gazowego, a gazowe grzeje wydajniej.
Gość
Gość 28.02.2019, 20:11
I gazowe możesz włączyć kiedy chcesz, nie czekając aż w październiku pochoruje ci się cała rodzina i dopiero później spółdzielnia łaskawie włączy ogrzewanie po kilkunastu telefonach że trzeba spać w czapce - tak jest zimno w mieszkaniu
Do bielawianina
Do bielawianina 28.02.2019, 17:02
Skoro żenadą jest to co mówi ten Pan, to proponuję posłuchać poprzedniego burmistrza, który ma problem z wysławianiem.
Bielawianin
Bielawianin 28.02.2019, 20:03
Lać wodę płynnie... do tego trzeba rzeczywiście wybitnej jednostki. Ja wolę mówiącego konkretnie i na temat Piotra Łyżwę
Wyborca
Wyborca 28.02.2019, 09:54
No i fajnie. Brawo !
Czekam na bardziej rozwinięte szczegóły odnośnie domków jednorodzinnych, oraz nagród dla dzieci.
Bielawianin
Bielawianin 27.02.2019, 22:40
Na mówieniu zaczyna się i kończy aktywność tego pana. Gratuluję jego wyborcom :( żenada
Bielawianka