Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

DOBRE WYSTĘPY BIELAWSKICH PŁYWACZEK

20 lutego w Świdnicy reprezentacja dziewcząt z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie wystartowała w półfinale Mistrzostw Dolnego Śląska w pływaniu. Szkołę reprezentowały: Maja Ardelli, Karolina Biały, Julia Markowska, Adrianna Suchecka, Paulina Wuntorska i Amelia Tkaczyk. Dziewczęta wróciły z zawodów z medalami. W sztafecie 6 x 25 m stylem dowolnym zajęły 2 miejsce. Na 50 m stylem klasycznym Maja Ardelli zwyciężyła, a Karolina Biały na 50 m dowolnym była 3. Pozostałe dziewczyny dzielnie walczyły w wyścigach indywidualnych i zajmowały wysokie miejsca. Dzięki takiej postawie reprezentacja ESP 7 Bielawa zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej (kolejny medal). Brawa, gratulacje dla dziewczyn i trenerów pływania z klubów, w których trenują.