DZIERŻONIOWSKI BOKS NA ANTENIE TVP SPORT I POLSATU

  • 22.02.2019, 10:49
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKI BOKS NA ANTENIE TVP SPORT I POLSATU
Maciej Sulęcki przygotowuje się pod okiem Piotra Wilczewskiego do walki z Gabrielem Rosado - jednej z najważniejszych w swojej karierze. z Panów łączy teraz relacja trener-zawodnik, ale w przeszłości byli kumplami z jednej sali treningowej, walczyli też na tych samych galach.

Dziennikarze TVP Sport odwiedzili w Dzierżoniów i Góry Sowie. Transmisja pojedynku tylko w TVP Sport i dzięki współpracy Piotra Wilczewskiego z Maciejem Sulęckim nasze miasto pewnie jeszcze nie raz zagości na antenach nie tylko publicznej telewizji.

Zobacz materiał wideo TVP Sport

Już w marcu bokserski Dzierżoniów znów zagości na antenach Polsatu. To kojena już gala. boksu zawodowego, którą obejrzymy na żywo w hali OSiR-u lub w ogólnopolskiej telewizji. W głównej walce naprzeciw siebie staną Łukasz Wierzbicki (17-0, 6 KO) i Mikołaj Wowk (15-3, 9 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund, a jego stawką będzie Mistrzostwo Polski.

Przed nami kolejna gala boksu zawodowego, którą obejrzymy na żywo w hali OSiR-u lub w ogólnopolskiej telewizji. W głównej walce naprzeciw siebie staną Łukasz Wierzbicki (17-0, 6 KO) i Mikołaj Wowk (15-3, 9 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund, a jego stawką będzie Mistrzostwo Polski. - To będzie pierwsza w tym roku gala Tymex Boxing Promotion i już piąta organizowana wspólnie z Dzierżoniowem. Gwarantujemy emocje, nie tylko podczas bardzo ciekawej walki wieczoru – mówi Mariusz Konieczyński prezes Tymex Boxing Promotion. Na Tymex Boxing Night zapraszamy 29 marca do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe