UMIEM PŁYWAĆ 2019 W BIELAWIE

  • 14.02.2019, 10:42
  • Telewizja Sudecka
UMIEM PŁYWAĆ 2019 W BIELAWIE
Gmina Bielawa pozyskała fundusze zewnętrzne (100 % dofinansowania) na naukę pływania dla uczniów bielawskich szkół podstawowych. Środki pochodzą z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach programu „Umiem Pływać 2019”. Realizatorem projektu o regionalnej nazwie „Dolnoślązak umie pływać 2019” jest Dolnośląska Federacja Sportu.

Z zajęć dodatkowych, które odbędą się na pływalni „Aquarius”, skorzystają uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich szkół podstawowych. W pierwszej edycji programu, trwającego od lutego do czerwca 2019 r. weźmie udział 75 bielawskich dzieci. Będą to uczniowie z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum, którzy nie uczestniczyli w poprzedniej edycji. Drugi etap opisanego programu rozpocznie się natomiast od września i potrwa do końca grudnia 2019 r.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
B
B 14.02.2019, 20:03
Wszystkie dzieci powinny mieć zajęcia ze szkoły darmowej nauki pływania a nie tylko Bielawskie. A małe szkoły z okolic

Pozostałe