Sobota, 24.08.2019

TYMEX BOXING NIGHT - 29 MARCA W DZIERŻONIOWIE

  • 10.02.2019, 11:17
  • Telewizja Sudecka
TYMEX BOXING NIGHT - 29 MARCA W DZIERŻONIOWIE
Gala Boksu Zawodowego „Tymex Boxing Night” odbędzie się 29 marca w Hali OSiR w Dzierżoniowie. Organizowana jest przez czołową grupę w Polsce, promująca boks zawodowy - Tymex Boxing Promotion. To pierwsza Gala Boksu Zawodowego w 2019 - nie bez powodu wybraliśmy właśnie Dzierżoniów!

Podczas gali organizowanej przez Tymex Boxing Promotion obejrzymy 8 pojedynków, w tym walka o Pas Mistrza Polski w wadze półśredniej.

W walce wieczoru: Pasa Mistrza Polski w wadze półśredniej będzie bronił niepokonany Łukasz Wierzbicki (17-0-0).

Na gali „Tymex Boxing Night” wystąpi lokalny zawodnik, zawsze dający ringowe wojny Michał Leśniak, który będzie walczył o Międzynarodowy Pas Mistrza Polski w kategorii półśredniej. Wystąpi także Michał Żeromiński, Oskar Kapczyński, bracia Maksymilian i Stanisław Gibadło, Rafał Pląder oraz Kamil Bodzioch – niezwykle utalentowany pięściarz kategorii ciężkiej.
 

Bilety do kupienia na stronie eBilet.pl:  https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/
 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe