ERGODENTAL - ERGONOMICZNE MEBLE STOMATOLOGICZNE

  • 23.01.2019, 21:35 (aktualizacja 23.01.2019, 21:51)
  • Telewizja Sudecka
ERGODENTAL - ERGONOMICZNE MEBLE STOMATOLOGICZNE
Meble stomatologiczne Ergodental są projektowane w oparciu o koncepcję ergonomicznej pozycji pracy lekarza i asysty. Głównym elementem mebli jest innowacyjny asystor z wysuwanymi blatami roboczymi. Ich duża powierzchnia zapewnia, że wszystko co niezbędne nawet do skomplikowanych zabiegów jest zawsze łatwo dostępne.Zamierzasz uruchomić nową praktykę stomatologiczną lub planujesz modernizację dotychczas funkcjonującej? Odpowiedz sobie na pytania czy chcesz:
- pracować w gabinetach zaprojektowanych zgodnie z zasadami ergonomii?
- zastosować najlepsze rozwiązania sprawdzone wielokrotnie w praktyce?
- zorganizować każde stanowisko pracy w jednakowy, systemowy sposób?
- uniknąć popełniania błędów, poprawek - związanych z tym kosztów i stresu?
Zastosowanie koncepcji ergoasystora oraz zaprojektowanie gabinetu z wykorzystaniem tej koncepcji spełni powyższe oczekiwania ponieważ nasze rozwiązania zostały stworzone przez stomatologów dla stomatologów oraz zweryfikowane w praktyce w ciągu ponad 10 lat w wielu gabinetach wielo - i jednostanowiskowych

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe