Niedziela, 22.09.2019

SYLWIA MARTYKA POWOŁANA DO REPREZENTACJI POLSKI

  • 18.01.2019, 09:08
  • Telewizja Sudecka
SYLWIA MARTYKA POWOŁANA DO REPREZENTACJI POLSKI
W dniach 18-28 stycznia w Szczyrku odbędzie się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Seniorek i Juniorek w zapasach. Wśród powołanych osób jest Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów.

Sylwia jest jedną z perspektywicznych zawodniczek, które mogą w przyszłości odnosić wyniki sportowe w grupie seniorek. Jest to jej pierwsze zgrupowanie w tym roku, gdzie na pewno nacisk ukierunkowany będzie na przygotowanie motoryczne. Po zgrupowaniu w Szczyrku czeka ją obóz w Wiśle 31.01-02, start kontrolny w międzynarodowym turnieju w Wolfurcie oraz obóz w Kijowie 16-26.02.

Wielkie podziękowania dla sponsorów: DOMINO Polska oraz Rem-sen.pl materace.

Podziękowania dla Burmistrza  Miasta Dzierżoniów Pana Dariusza Kucharskiego, który wspiera zawodników i zawodniczki klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe