POŻAR W NIEMCZY

  • 31.12.2018, 23:50 (aktualizacja 01.01.2019, 18:22)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR W NIEMCZY
31 grudnia dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie dostał zgłoszenie o pożarze mieszkania.

31 grudnia około godziny 14,00 dostaliśmy dramatyczne zgłoszenie od jednej z lokatorek z Rynku w Niemczy że pali  się jej mieszkanie. Zostały natychmiast wysłana zastępy PSP z Dzierżoniowa i Ząbkowic oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Niemczy i Przerzeczyna Zdrój. Po przybyciu na miejsce okazało się że palia się podpałka, przy piecu. Do zapalenia której doszło podczas  rozpalania w piecu  w związku z tym doszło do zarzewia ognia. Nasze działania polegały na dogaszeniu palących elementów i ewakuacji pani z mieszkania i udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej i przekazaniu przybyłemu zespołowi pogotowia ratunkowego. Na czas działań zamknęliśmy wąską drogę dojazdową do rynku. Poinformował kpt. Sławomir Dudziński zastępca komendanta  PSP Dzierżoniów.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe