UDANY SEZON MARTYNY TYLAK

Martyna Tylak, zawodniczka klubu Muflon Bielawa, udanie zakończyła bardzo długi sezon. W Toruniu podczas ogólnopolskich zawodów Lekkoatletyka dla Każdego, zdobyła złoty medal w sztafecie 8x200. W sztafecie reprezentowała Dolny Śląsk. Indywidualnie na tych zawodach wystąpiła w biegu na 60 m ppł. Awans w tej konkurencji wywalczyła na zawodach wojewódzkich. W Toruńskiej hali awansowała do finału, w którym zajęła 8 miejsce z bardzo dobrym czasem 9,73. Od stycznia Martyna przechodzi do starszej kategorii U18, więc czekają ją nowe wyzwania i dużo zmian. Starty w zawodach oraz działalność klubu Muflon Bielawa wspomaga Urząd Miasta Bielawa, OSiR Bielawa oraz sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Boxmet Medical, ZPM Jerzy Gawrycki.